55", IPS, 1920 x 1080, 0.63x0.63mm, 500 nit, 1 200:1, 178/178, 8 ms, 72 %, HDMI 2.0, DP 1.2, HDCP 2.2, USB, IR, RS232, RJ45, 220 W, 1213.5 x 684.3 x 73.1 mm
| Diagonale | 55" |
|---|---|
| Technologie | LED |
| Résolution | 1920x1080 |
| Couleur | Noir |
| HDR10 | ✗ |
|---|---|
| HDR10+ | ✗ |
| Dolby Vision | ✗ |
| HLG | ✗ |
| Dolby Atmos | ✗ |
|---|---|
| DTS:X | ✗ |
| Sortie optique | ✗ |
| eARC | ✗ |
| VRR | ✗ |
|---|---|
| ALLM | ✗ |
| AMD FreeSync | ✗ |
| NVIDIA G-Sync | ✗ |
| Ports HDMI | 2 |
|---|---|
| eARC | ✗ |
| Wi-Fi | ✗ |
| Bluetooth | ✗ |
| Ethernet (RJ45) | ✓ |
| Sortie optique | ✗ |
| CI+ | ✗ |
| Système d'exploitation | 500 cd/m² |
|---|
| Classe énergie SDR | G |
|---|---|
| Dimensions (L × H × P) | 16×13×4 mm |
| VESA | 600 × 400 mm |
| EAN | 8806094366105 |