Hisense 32S5Q. Taille de l'écran: 81,3 cm (32 ), Résolution de l'écran: 1920 x 1080 pixels, Type HD: Full HD, Technologie d'affichage: QLED, Forme d'écran: Plat. Smart TV. Temps de réponse: 10 ms, Format d'image: 16:9. Format du système de signal numérique: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2. Wifi, Ethernet/LAN. Couleur du produit: Argent, Blanc
Grace in every curve
Unlike conventional bulky black TVs, this model embraces a Morandi white finish with smooth curves—bringing an artistic touch to your space. Every detail is thoughtfully crafted to a perfect balance of style and practicality.
Vivid and authentic colour
Experience a visual treat with Hi-QLED Colour. Every frame is rich, vibrant, and true-to-life, ensuring every colour, from the most subtle to the most vibrant, stands out.
Entrez dans le monde du son
Dolby Atmos offre une expérience audio immersive ultime qui vous permet de ressentir et d'entendre les sons provenant de toutes les directions. Profitez d'un son immersif, naturel et réaliste. Il est si réaliste que vous aurez l'impression d'être réellement sur place à chaque instant.
Made to belong
Designed to elevate your home decor, the Morandi white TV blends effortlessly into bedrooms, dinning room or any cozy corner through its gentle presence, without compromising on style.
Bring the art gallery home
Turn your living space into a dynamic art gallery when your TV isn’t in use. Explore an extensive library of iconic art pieces with something to suit all tastes, when you want to refresh your room simply choose the pieces you prefer.
Creates an elegant centerpiece for any space
The uniquely sculpted central base flows seamlessly into the TV body, creating a sleek silhouette that looks more like a piece of decor than a device. Designed to save space, it gives you more flexibility to upgrade your entertainment area.
| Diagonale | 32" |
|---|---|
| Technologie | QLED |
| Résolution | 1920x1080 |
| Fréquence de rafraîchissement | 60 Hz |
| Couleur | blanc |
| Millésime | 2025 |
| HDR10 | ✗ |
|---|---|
| HDR10+ | ✗ |
| Dolby Vision | ✗ |
| HLG | ✓ |
| Formats HDR (détail) | Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Puissance audio | 16 W |
|---|---|
| Dolby Atmos | ✓ |
| DTS:X | ✗ |
| Sortie optique | ✗ |
| eARC | ✗ |
| VRR | ✗ |
|---|---|
| ALLM | ✗ |
| AMD FreeSync | ✗ |
| NVIDIA G-Sync | ✗ |
| Ports HDMI | 2 |
|---|---|
| eARC | ✗ |
| Ports USB | 1 |
| Wi-Fi | ✓ |
| Norme Wi-Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi- |
| Bluetooth | ✗ |
| Ethernet (RJ45) | ✓ |
| Sortie optique | ✗ |
| CI+ | ✓ |
| Tuner | DVB-S, DVB-T2, DVB-T, DVB-C, DVB-S2 |
| Système d'exploitation | VIDAA |
|---|
| Classe énergie SDR | E |
|---|---|
| Classe énergie HDR | G |
| EAN | 6942351425863 |
-39%
-38%
-36%